„Moja pasja – moja tarcza”
Wtorek, 29 Wrzesień 2009 09:58

Podsumowanie I etapu działań przeprowadzonych w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

            W Gimnazjum Samorządowym nr 3 w Bolesławcu w okresie od kwietnia do czerwca 2009 roku podejmowane były działania w ramach I etapu ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, do którego przystąpiła w tym roku  Gmina Miejska Bolesławiec.

            Uczniowie szkoły uczestniczyli w konkursie plastycznym „Moja pasja – moja tarcza”, w konkursie „Formuła na trzeźwość” i w różnorodnych przedsięwzięciach profilaktycznych, podejmowanych w wymiarze ogólnoszkolnym, klasowym i w ramach grup w świetlicy szkolnej.

            W konkursach zostali wyróżnieni  absolwenci i uczniowie gimnazjum:

- Joanna Kraśnicka, Monika Burniak, Dorota Burdyna i Anna Janeczko – za prace plastyczne w konkursie „Moja pasja – moja tarcza”,

- Przemysław Hunek i Adam Kutryba – za udział w konkursie „Formuła na trzeźwość”.

            Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody w dniu 22 września 2009 roku, wręczone przez panią Naczelnik Wydziału Społecznego Krystynę Boratyńską i panią Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Marię Barbarę Wojciechowską.

            W II etapie kampanii uczniowie gimnazjum wezmą udział w konkursie fotograficznym „Moja klasa w obiektywie”, który będzie dokumentował działania integracyjne wewnątrz klas i grup szkolnych.

 

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 595556

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

 Zapraszamy na nasz blog