Festiwal nauki 2012
Środa, 21 Marzec 2012 10:48
Pierwszy dzień wiosny to niekoniecznie wagary, można inaczej, w naszej szkole zakończył się właśnie Festiwal Nauki.  W tym roku hasłem przewodnim jest wielkie wydarzenie sportowe jakim będą Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.  Znakomite przedstawienie przygotował zespół uzdolnionych muzycznie i nie tylko pod kierunkiem Pani Aleksandry Sozańskiej-Kut i Pani Moniki Kalinowskiej. Dekoracje wykonała Pani Beata Chmielik i Pan Marek Haniszewski.

Bajki i skecze bardzo podobały się zgromadzonej publiczności.
Wykonawców i pomysłodawców nagrodzono brawami.

Odbyły się rozgrywki w piłkę nożną zorganizowane przez nauczycieli P. Bajera, A. Graczyka i P. Rydza.
Odwiedzili nas uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów oglądając ciekawe zajęcia z fizyki u Pana Zdzisława Zarzyckiego i chemii u Pani Anny Chabiniak .    Przygotowano wiele atrakcyjnych prezentacji, zabaw i gier. Piłka futbolowa z origami -Pan  Władysław Czyżowicz. Prezentujemy zdjęcia wykonane przez Patrycję Marcinów z klasy III c.

Nasze gimnazjum odwiedziły dzieci ze szkół podstawowych. W sali numer 8 zorganizowane były zajęcia przez uczniów Szkolnego Klubu Europejskiego. Uczniowie mieli okazje sprawdzić swoją wiedzę o krajach w Europie , grali w specjalnie przygotowaną na tą okazję grę planszową i  układali puzzle. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, a uczestnicy bawili się świetnie.