„Jan Paweł II Droga do świętości”
Niedziela, 08 Czerwiec 2014 13:37

Dnia 06.06.2014 roku w  nasze szkole odbył się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II – „Jan Paweł II Droga do świętości”. Udział w nim wzięli uczniowie, którzy zostali wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach szkolnych.

Szkoły, które przystąpiły do konkursu to: Gimnazjum w ZS im. Jana Pawła II w Osiecznicy. Gimnazjum Samorządowe nr 1, Gimnazjum Samorządowego nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir, Gimnazjum Samorządowe nr 3 im. Jana Pawła II w MZS nr 3, Gimnazjum Samorządowego nr 4, I Prywatne Gimnazjum i  II Prywatne Gimnazjum im.  kpt.  K. Baranowskiego  w Bolesławcu. Po sprawdzeniu prac przez komisję konkursową, w skład którą weszli katecheci poszczególnych szkół, wyłonieni zostali laureaci:

I miejsce - Zuzanna Miertuszka (Gimn. Osiecznica)

II miejsce - Marcin Polański (GS 1)

III miejsce - Krzysztof Makówka (GS 4)

Wyróżnienie:

IV miejsce - Patrycja Boluk (GS 3)

V miejsce - Natalia Matyjewicz (Gimn. Osiecznica)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Piotr Chmielik