Szkolny Konkurs Mitologiczny
Piątek, 20 Czerwiec 2014 09:11

W pierwszych dniach wiosny w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Mitologiczny, w którym wzięły udział drużyny kilku klas. Podczas rywalizacji grup (złożonych z różnych klas) uczniowie mieli okazję zdobyć wiele informacji, ale i zaprezentować własną wiedzę na temat mitologii, zaś osoby uzdolnione plastycznie mieli okazję wykazać się umiejętnościami, malując motywy mitologiczne.
Gratulujemy uczniom oraz ich nauczycielom. Bibliotekarze

Z okazji 9.rocznicy śmierci Jana Pawła II został zorganizowany Konkurs recytatorski twórczości literackiej Papieża Polaka. Zwycięzcą konkursu został uczeń kl. I b, Bartosz Cieślak. Dziękuję wszystkim uczniom Gimnazjum Samorządowego nr 3 im. Jana Pawła II za udział i odkrywanie na nowo przemyśleń naszego wielkiego Rodaka. Organizator