KONKURS WIEDZY O PATRONIE
Czwartek, 20 Październik 2016 00:00

16 października 2016r. obchodziliśmy rocznicę wyboru Jana Pawła II na Papieża. Z tej okazji  17.10 2016r. w bibliotece szkolnej odbył się KONKURS WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI JANA PAWŁA II - PATRONA uczniów gimnazjum w naszej szkole. Przygotowania do konkursu trwały długo, wiązały się nawet z pielgrzymowaniem do Wadowic - miasta, gdzie urodził się i żył Karol Wojtyła. Laureatką konkursu w tegorocznej rywalizacji została MARTA KLUKIEWICZ, uczennica kl. IIIa (wyprzedzając niewielką ilością punktów swą koleżankę z klasy - Klaudię Holę). Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy o Patronie szkoły.
Życzymy Wam dalszych sukcesów - zwłaszcza w realizacji ideałów, które głosił Jan Paweł II, Patron naszej szkoły.