Konkurs O Janie Pawle II
Środa, 18 Październik 2017 08:55

W ramach obchodów Tygodnia Papieskiego w bibliotece odbył się KONKURS WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II.

Uczestnicy odpowiadali na pytania z pięciu dziedzin życia św. Jana Pawła II. Wśród uczniów gimnazjum walczących o wygraną laur zwycięstwa zdobyła uczennica kl. II b, Małgorzata Fraś. Drugie miejsce zajął Adam Mucha, uczeń kl. III e, natomiast trzecie miejsce zdobyła Julia Drohomirecka, uczennica klasy 3c. Uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi niespodziankami wraz z wylosowanymi cytatami pochodzącymi z wypowiedzi Papieża Polaka.

Konkursowi towarzyszyła wystawa zgromadzonego w bibliotece okazałego zbioru publikacji książkowych i wycinków prasowych związanych z osobą św. Jana Pawła II.

Wszystkim uczniom zaangażowanym w uczczenie Dni Papieskich - dziękujemy.

Bibliotekarze