Sukcesy w konkursach
„MATMA - I WSZYSTKO GRA !”
Wtorek, 11 Czerwiec 2013 07:26
W dniu 6 czerwca 2013 r. w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie z laureatami konkursu
„MATMA - I WSZYSTKO GRA !” Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu gry dydaktycznej związanej z matematyką. Uczestnicy – uczniowie klas integracyjnych - przygotowali ciekawe prace, które zaprezentowali na Gali Finałowej.
Uroczystość tę uświetnił występ uczniów klasy IV b przygotowany przez p. A. Sozańską – Kut.

Zwycięzcy konkursu:
- Ignacy Chojnacki - Specjalna Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie,
- Igor Mikulski - Specjalne Gimnazjum Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie,
- Mateusz Ostapowicz - Specjalne Gimnazjum  Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie,
- Michał Wiśniewski - Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu.

R U S Z Y Ł Y I Międzyszkolne Warsztaty Matematyczne !!!
Poniedziałek, 03 Czerwiec 2013 07:56
 29 maja 2013 r. odbyło się pierwsze spotkanie.

Zrobiliśmy pierwszy krok do papierowego świata matematyki.  Każdy uczestnik wykonał bryłkę- dmuchany sześcian oraz zapoznał się jak wykorzystać mnemotechnikę w nauce matematyki.

Organizatorzy dziękują wszystkim obecnym uczniom z naszej szkoły oraz uczennicy SP nr 4 za wspólną zabawę.

Zapraszamy na kolejne warsztaty: 13 czerwca 2013 r. godz. 16:30, aula w budynku GS nr 3 w Bolesławcu. Temat kolejnych warsztatów: Matematyka a labirynty.

„MATMA – i wszystko gra!”
Czwartek, 25 Kwiecień 2013 12:56

Nasza szkoła organizuje Konkurs Matematyczny Harmonogram konkursu: „MATMA – i  wszystko gra!”
I etap – 22 IV 2013
II etap (finał ) – 6 V 2013
REGULAMIN KONKURSU i FORMULARZ ZGLOSZENIOWY do pobrania

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!!!

Losowanie nagród
Środa, 20 Luty 2013 23:59

20 lutego - w obecności p. dyrektor - odbyło się w auli losowanie nagród (kalkulatorów) zdobytych w konkursie filmowym "Matma mnie kręci". Wzięli w nim udział zarówno uczniowie grający główne role, jak i statyści. Nagrody otrzymali:

Marian Bielak (III F),
Helena Rosińska (III F),
Martyna Kowal (II E),
Adrian Zioła (III B),
Filip Greniuk (III C).
Gratulujemy.

Rozstrzygnięcie konkursu filmowego
Piątek, 18 Styczeń 2013 09:36

"Zakręcone GS3" - film zgłoszony przez naszą szkołę do konkursu - zdobył wyróżnienie w kategorii filmów nadesłanych przez gimnazja, a w rankingu ogólnopolskim zajął 7. miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym w projekt.

ALFIK matematyczny - oficjalne wyniki
Czwartek, 17 Styczeń 2013 00:14

Otrzymaliśmy oficjalne wyniki ogolnopolskiego konkursu matematycznego ALFIK. Z przyjemnością zawiadamiamy o sukcesie uczniów naszego gimnazjum: Piotr Michalski z klasy III b zajął 32 miejsce w województwie, Michał Kutryba z klasy II B - miejsce 41. Gratulujemy!

Sukces w VIII Konkursie Matematycznym "Koma"
Czwartek, 13 Grudzień 2012 09:24
W sobotę, 8 grudnia, odbył się finał VIII Konkursu Matematycznego „Koma” 2012/2013.  Tytuł laureata (VIII miejsce) zdobył Piotr Michalski, uczeń kl. III b (jedyny bolesławianin wśród laureatów konkursu organizowanego przez Fundację Matematyków Wrocławskich; Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego). Gratulujemy!

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL