Prezentacje
Wyśpiewany sukces
Środa, 27 Luty 2013 00:17

26 lutego w BOK - MCC odbyły się eliminacje miejskie 58. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego. W kategorii: poezja śpiewana zwyciężyła Anna Romaszko, która będzie reprezentować naszą szkołę w eliminacjach powiatowych. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 
Orszak Trzech Króli - koncert kolęd
Poniedziałek, 07 Styczeń 2013 21:15

W niedzielę, 6 stycznia, ulicami Bolesławca przeszedł po raz pierwszy Orszak Trzech Króli. pochód zakończył się w centrum Bolesławca, w Rynku, gdzie uczestnicy przemarszu, nie bacząc na deszcz i chłód, mogli obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów jednej ze szkół średnich oraz wysłuchać kolęd w wykonaniu uczennic naszej szkoly - Niny Wąsik, Anny Romaszko oraz Karoliny Grodzickiej. Dziewczęta - jak zawsze - zachwyciły słuchaczy przepięknym wykonaniem utworów.

 
Wigilie klasowe
Piątek, 21 Grudzień 2012 12:39

Dnia 21.12.2012r w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe. W tym czasie panowała świąteczna atmosfera i wyczuwało się ducha świąt. Z tych spotkań mamy dużo zdjęć i zapraszamy do ich obejrzenia. Przygotowały: Ewelina i K....
 
Wyśpiewać klimat Świąt Bożego Narodzenia...
Środa, 19 Grudzień 2012 00:00
  14 grudnia śpiewająca część Szkolnego Zespołu Artystycznego "SZA" oraz p. Aleksandra Sozańska - Kut jako goście specjalni wzięli udział w X Jubileuszowym Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zespole Szkół im. J. Piłsudskiego w Nowej Wsi.
 
List od Świętego Mikołaja.
Czwartek, 06 Grudzień 2012 13:42

Kochane Dzieci! 

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Wam za listy i ciepłe słowa skierowane do mnie. Po tylu dniach ciężkiej pracy miło jest usiąść przy kominku i poczytać Wasze listy. Jak dobrze wiecie, dzisiaj mikołajki, czyli: moje święto. Wiele z Was, drogie dzieci, zadawało mi ważne pytania. Czy naprawdę istnieję? Kim jestem? Jak wyglądam? Sądzę, że cała magia tkwi w tajemnicy, w niedopowiedzeniu, w wyobraźni…

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 634152

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

 Zapraszamy na nasz blog