Prezentacje
„Posprzątaj po swoim psie”
Czwartek, 07 Kwiecień 2011 09:49

  

  

 

 

 

W marcu  odbył się szkolny konkurs plastyczny na plakat „Posprzątaj po swoim psie”. Konkurs został przeprowadzony przez pana Marka Haniszewskiego. W konkursie uczestniczyło 300 uczniów klas I i II. Komisja w składzie: pani Marzanna Janczak, pani Sylwia Wilk i pan Marek Haniszewski – wyłoniła zwycięskie prace i wyróżnienia.

Więcej…
 
Bolesławiecki ,,Mam Talent "
Poniedziałek, 24 Styczeń 2011 08:36
 
 
 
  
 
Dnia 6 stycznia w MDK odbył się Bolesławiecki ,,Mam Talent ", który miał na celu wesprzeć akcję WOŚP. Z naszej szkoły zaprezentował się 
zespół Holy Flame w składzie: Alicja Błędowska, Marlena Paszko, a także Łukasz Rogacki zajmując 2 miejsce wśród głosów publiczności.
 
 
Więcej…
 
"Mamma mia!" - SZA w I L.O.
Wtorek, 30 Listopad 2010 22:19
   Odbywający się co roku w I Liceum Ogólnokształcącym Dzień Języków Obcych zakończył się dziś gorąco przyjętym przez zgromadzoną w auli publiczność musicalem "Mamma mia!" przygotowanym przez Szkolny Zespół Artystyczny naszego gimnazjum. Wraz z uczniami naszej szkoły wystąpili ubiegłoroczni absolwenci, którym serdecznie dziękujemy.  
 
Konkurs na palmę wielkanocną
Środa, 31 Marzec 2010 10:48

Przez ostatni tydzień sekcja plastyczna naszej szkoły w składzie: Klaudia Seneszyn, Malwina Seneszyn, Sabina Tomczyna, Patrycja Świca , Martyna Janiec, Anna Dekarz, Karolina Kurek, Marta Mądralska, Mariola Kurek, Monika Pluskwa, Weronika Jankiewicz, Izabela Kowalik, Katarzyna Dudyńska, Katarzyna Jaśkiewicz, Aleksandra Korczowska, Dominika Wójcik przygotowywała Wielkanocną Palmę, która w tegorocznym konkursie zajęła II miejsce pod względem wysokości (miała ponad 12 m!). W sobotę 27.03.'10r. palmy zostały wystawione przed budynkiem BOK-u, a dnia 30.03.'10r. odbyło się oficjalne wręczenie nagród. Gratulujemy!

 
Władający słowami - czyli zwycięzcy konkursu recytatorskiego.
Środa, 24 Luty 2010 17:36
 Dziś, na 6. i 7. lekcji odbyły się eliminacje szkolne 55. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.  Zwycięzcami i jednocześnie reprezentantami naszej szkoły w 
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 634152

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

 Zapraszamy na nasz blog