Prezentacje
Nagroda w eliminacjach miejskich 61. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.
Wtorek, 01 Marzec 2016 00:00

Z dumą zawiadamiamy, że w eliminacjach miejskich 61. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego, w których wzięło udział 34 recytatorów, wyróżnienie zdobyła Emilia Turaczyk z kl. I a, natomiast Marek Engel z kl. III a znalazł się w gronie zwycięzców - czworga laureatów, którzy wezmą udział w kolejnym (powiatowym) etapie konkursu.

Obojgu serdecznie gratulujemy, a Markowi życzymy powodzenia podczas etapu powiatowego, który odbędzie się 17 marca w Starym Teatrze.

 
ANDRZEJKI
Niedziela, 06 Grudzień 2015 00:00

 

 

 

Dnia 30 listopada w naszym gimnazjum obchodziliśmy Andrzejki. Na długie przerwie każdy mógł wcielić się we wróżki i dać się sfotografować. Oczywiście nie mogło też zabraknąć rozmaitych wróżb, takich jak: kubeczki z symbolami, kolorowe kartki, serca i gwiazdy sukcesu. Dociekliwi uczniowie mogli kupić babeczki z wróżbą wykonane przez naszą zdolną młodzież.

Więcej…
 
Festiwal Nauki i Sztuki
Wtorek, 24 Marzec 2015 11:20

Festiwal Nauki i Sztuki od kilku już lat jest w naszej szkole uroczystym powitaniem wiosny. Po raz kolejny dzień ten wypełniony był ciekawymi wydarzeniami. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Więcej…
 
21 marca - Festiwal Nauki i Sztuki.
Piątek, 21 Marzec 2014 20:20

Pierwszy dzień wiosny to naszej szkole to dzień, w którym wiele się działo. Jak co roku odbył się Festiwal Nauki i Sztuki. Mogliśmy zobaczyć prezentację projektów uczniowskich: „Kosmiczna fizyka” „Umarł król? Nie – żyje król! Czesław Niemen”, konkurs mitologiczny „Wyścig rydwanów.” „Kuchnia krajów niemiecko i anglojęzycznych”, „Wiem, co jem. Zdrowa żywność”, „Modelowanie 3D” – zajęcia w pracowni komputerowej, „Let’s have fun with English” – zajęcia w sali językowej, „Odlotowa chemia” – czyli doświadczenia chemiczne w wykonaniu uczniów. 

Zaplanowano też wystawy: „10 lat Polski w Unii Europejskiej”, „Fotografia – moja pasja.” Na spotkanie z ciekawymi ludźmi zaproszeni zostali Grażyna Hanafz prelekcją „Podróżniczka, pilotka wycieczek – zawód mojego życia” oraz Paweł Śliwko, który jednocześnie zaprezentujował wystawę swoich prac malarskich.

 
I Szkolna Liga Talentów za nami
Poniedziałek, 28 Październik 2013 14:06
W piątek, 25 października, w auli naszej szkoły odbyła się I Szkolna Liga Talentów. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności (wokalnych, tanecznych, aktorskich). Po raz kolejny okazało się – co podkreśliła obserwująca prezentacje p. dyrektor - że wśród uczniów MZS nr 3 są osoby niezwykle utalentowane, realizujące swoje pasje. Z pewnością zaprezentują się one szerszemu gronu widzów podczas kolejnych spektakli przygotowywanych przez Szkolny Zespół Artystyczny „SZA”.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 634161

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

 Zapraszamy na nasz blog