Świetlica szkolna
„Co wiesz o odpadach?”
Wtorek, 18 Czerwiec 2013 21:20
12 czerwca w świetlicy szkolnej odbył się konkurs dla klas I : „Co wiesz o odpadach?” Po zaciętej walce I miejsce zajęła drużyna z klasy I a w składzie: Katarzyna Bochenek, Nina Wąsik, Marta Kur. Zdobywcą II miejsca okazała się klasa I b, a III - klasa I d.
Zwycięzcom gratulujemy.

 
Witając wiosnę
Wtorek, 02 Kwiecień 2013 22:38

 Witając wiosnę (podczas Festiwalu Nauki) mistrzowie szkoły, Bolesławca, powiatu, zdobywcy IV miejsca w Strefie Jeleniogórskiej - Filip Ziobrowski i Sebastian Wilk - poprowadzili rundę rozgrywek tenisa stołowego dla miłośników tej dyscypliny i chcących nauczyć się grać. 

Przedstawili zasady gry i udzielili instruktażu. Zorganizowali także Mini Turniej i wyłonili zwycięzców.
Wśród klas V Szkoły Podstawowej zwyciężył Grzegorz Paleń, w klasach II gimnazjum – Wojciech Kulik, a w klasach III gimnazjum – Norbert Duras.
Pani pedagog i mistrzowie gry opowiedzieli kilka ciekawostek z historii tenisa stołowego i rozwoju tej dyscypliny.
Przed turniejem uczennice zaprezentowały wykonane kartki i ozdoby świąteczne.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za dostarczenie sportowych emocji.

 
Warsztaty w świetlicy
Piątek, 21 Grudzień 2012 10:08

Przed nami czas świąteczny i radosny, dlatego też uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w świetlicy szkolnej. 


Mogli podczas nich wykonać kartki i ozdoby świąteczne, które zostały przekazane na kiermasz zorganizowany przez Samorząd Uczniowski

 

 
Mikołajki w świetlicy szkolnej
Niedziela, 09 Grudzień 2012 23:20

 


Wyczekiwany i wypatrywany Mikołaj odwiedził świetlicę szkolną. Przybył z pomocnikami – Reniferem i Śnieżynkami, którzy prowadzili dla uczniów zabawy i konkursy. Byli z nami podczas turnieju tenisa stołowego. Serdecznie im dziękujemy i zapraszamy na następny rok. 

Zwycięzcy świetlicowego turnieju tenisa stołowego: Sebastian Wilk – I miejsce, Marcin Skiba – II miejsce, Filip Ziobrowski – III miejsce.
Gratulujemy!

 
„Coolturalny kibic”
Czwartek, 29 Marzec 2012 13:08
Podczas Festiwalu Nauki uczniowie zagrali w spektaklu „Coolturalny kibic” w reżyserii Marzeny Janczak i Wioletty Walęga wg scenariusza Małgorzaty Zięby. Aktorzy: Karolina Najdek, Jakub Myślicki, Joanna Chwaszcz, Kaja Borysiuk, Klaudia Kniaziewicz, Patryk Gajewski, Jessica Mierzwa, Mateusz Gajewski, Bartosz Siedlecki, Arkadiusz Gawenda wskazali właściwe postawy towarzyszące kibicowaniu fair play na mistrzostwach EURO 2012. Przed spektaklem odbyło się także spotkanie klas pierwszych z panią policjant, która przedstawiła zagrożenia dla młodych ludzi, jakie mogą wystąpić w trakcie meczów piłki nożnej oraz sposoby ich unikania. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny pt. „Używkom i agresji stop – bezpiecznie na EURO 2012”. Zwycięzcą został Kacper Demski.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 676788

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

 Zapraszamy na nasz blog