Promocja Bolesławca

22 marca odbyła się Gala rozdania nagród za promocję miasta Bolesławiec. Szkoła otrzymała honorową nagrodę za promocję miasta. Zespół w składzie M. Kalinowska, E. Kuczyńska i K. Zięba otrzymał nagrodę w kategorii nauka.

 
TENISIŚCI NA PODIUM!

W dniu 8 marca odbyły się w Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Tenisie Stołowym.  Nasi reprezentanci Mateusz Hryń i Kacper Deka trafili do grupy A, w której kolejno zmierzyli się z: SP Lwówek Śl. (0:3), SP Bierna (3:0) oraz ZS Pisarzowice (3:0). W półfinale zawodów trafili na GM Lubań i po emocjonującym pojedynku zakończonym zwycięstwem awansowali do finału. W meczu finałowym musieli uznać wyższość zawodników z Jeżowa Sudeckiego, ale dzięki zajęciu II miejsca wystąpią 14 marca w Finale Dolnośląskim, który zostanie rozegrany w Brzegu Dolnym.

Gratulujemy !

 
Szkolny Drużynowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

2 marca 2018 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, do którego przystąpiły dwuosobowe drużyny z klas II i III gimnazjum. Na 17 oddziałów rękawicę podjęło 13 klas. Do celów Konkursu należało poszerzanie wiedzy i rozbudzanie zainteresowania kulturą

i historią krajów niemieckiego obszaru językowego, kształtowanie tolerancji wobec innych tradycji i zwyczajów jak również kształtowanie umiejętności pracy zespołowej i zachęcenie do dalszej pracy w zakresie poznawania języka niemieckiego.... dalej

 
I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 21 lutego odbyły się w Iwinach Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym, w których świetnie spisali się nasi reprezentanci – Mateusz Hryń i Kacper Deka.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 588387

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

 Zapraszamy na nasz blog