„Mamy to! – szlifujemy transgraniczną telewizję”

 

W dniach 16-21.10.2017 r. 18 uczniów z naszej szkoły realizowało projekt pt. „Mamy to! – szlifujemy transgraniczną telewizję”w Łucku na Ukrainie.Razem z 18 uczniami z łuckiego Gimnazjum nr 4, młodzież wzięła udział w warsztatach dziennikarskich, nagrywała etiudy filmowe, poznawała kulturę i historię obu regionów, korzystała z technologii mobilnych w celach edukacyjnych.Tajniki pracy w mediach uczniowie zgłębiali w lokalnych siedzibach radia i telewizji.

Więcej…
 
Pasjonaci teatru w siódmym niebie.

 

W środę i czwartek uczestniczyliśmy w zajęciach zorganizowanych w bolesławieckim Starym Teatrze w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Pierwszego dnia wysłuchaliśmy wykładu dotyczącego teatru i jego roli na przestrzeni wieków, natomiast drugiego – znakomicie bawiliśmy się podczas warsztatów prowadzonych przez p. Anetę Ćwieluch.

 
Tydzień Papieski

 

W ramach obchodów Tygodnia Papieskiego uczestniczyliśmy - jak co roku - w uroczystościach poświęconych patronowi naszej szkoły w bolesławieckiej Bazylice.

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 611679

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

 Zapraszamy na nasz blog