Turniej wiedzy o Janie Pawle II
Wtorek, 26 Maj 2009 10:00

18 maja 2009r. w 89 rocznicę urodzin Jana Pawła II odbył się w naszej szkole MIĘDZYGIMNAZJALNY TURNIEJ WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY. W konkursie brali udział uczniowie ze szkół im. Jana Pawła II.
Uczestnicy turnieju mieli okazję zaprezentować swą wiedzę, wypełniając test złożony ze 100 pytań. Trzy uczennice znacznie przewyższyły poziomem wiedzy innych uczestników konkursu:

Karolina Turek – uczennica kl. I b Gimnazjum przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Osiecznicy,

Justyna Michaluk – uczennica kl. III c Gimnazjum przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Osiecznicy,

Ewa Górecka – uczennica kl. I f Gimnazjum Samorządowego nr 3 w Bolesławcu.

Zwyciężczynie turnieju serdecznie zapraszamy na uroczysty apel, który odbędzie się 19 czerwca 2009r. o godz. 10.00 w Gimnazjum Samorządowym nr 3, podczas którego nastąpi wręczenie nagród.
              Gościem specjalnym MIĘDZYGIMNAZJALNEGO TURNIEJU WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY była siostra zakonna, Magdalena Karaban, która przez 13 lat pracowała w Rzymie. Po zakończeniu konkursu podzieliła się swymi doświadczeniami ze spotkań z Janem Pawłem II oraz wspomnieniami dotyczącymi Karola Wojtyły, zanim jeszcze został papieżem. Siostra udostępniła uczniom także swoje fotografie z Ojcem Świętym oraz inne cenne przedmioty stanowiące dziś jej osobistą galerię pamiątek po Papieżu Polaku.

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość