List do Św. Mikołaja
Piątek, 30 Listopad 2012 11:54

Gimnazjum Samorządowe nr 3 przy Miejskim Zespole Szkół nr 3 w Bolesławcu zaprosiło uczniów bolesławieckich szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy list do Św. Mikołaja”,który polegał na napisaniu listu do św. Mikołaja.
   Wszystkie listy zostały zebrane osobiście przez Św. Mikołaja, który odwiedził szkoły 30 listopada 2012 r. (piątek). Teraz Mikołaj ma dużo pracy, przystępuje do czytania, a listów ma ogromny worek.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły w dniu 6 grudnia 2012r. Laureaci pięciu pierwszych miejsc zostaną nagrodzeni.

Wyróżnione  prace zostaną opublikowane w albumie konkursowym, który otrzymają szkoły uczestniczące w konkursie.

Dziękujemy wszystkim szkołom, które aktywnie włączyły się do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.