Witając wiosnę
Wtorek, 02 Kwiecień 2013 22:38

Witając wiosnę (podczas Festiwalu Nauki) mistrzowie szkoły, Bolesławca, powiatu, zdobywcy IV miejsca w Strefie Jeleniogórskiej - Filip Ziobrowski i Sebastian Wilk - poprowadzili rundę rozgrywek tenisa stołowego dla miłośników tej dyscypliny i chcących nauczyć się grać.

Przedstawili zasady gry i udzielili instruktażu. Zorganizowali także Mini Turniej i wyłonili zwycięzców.
Wśród klas V Szkoły Podstawowej zwyciężył Grzegorz Paleń, w klasach II gimnazjum – Wojciech Kulik, a w klasach III gimnazjum – Norbert Duras.
Pani pedagog i mistrzowie gry opowiedzieli kilka ciekawostek z historii tenisa stołowego i rozwoju tej dyscypliny.
Przed turniejem uczennice zaprezentowały wykonane kartki i ozdoby świąteczne.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za dostarczenie sportowych emocji.