Memoriał J. Kusocińskiego
Piątek, 21 Listopad 2014 12:54

W  piątkowe popołudnie, 14 XI 2014 r.  młodzież z Gimnazjum wzięła udział w XXIV Memoriale im. Janusza Kusocińskiego organizowanym przez Miejski Zespół Szkół  nr 2 w Bolesławcu. W programie zawodów znalazły się następujące konkurencje dla dziewcząt i chłopców : 30 m ppł, 30 m , pchnięcie piłką lekarską 3 kg oraz skok wzwyż.

Za I – III miejsca zawodnicy otrzymywali pamiątkowe medale oraz nagrody niespodzianki.

Szkołę reprezentowali: uczniowie z klasy 1a – Klaudia i Angelika Hola, Bartosz Mszal, Oskar Drozd, Marta Klukiewicz, 2c – Szymon Michalski, 3d – Michał Sobkowicz, Dawid Poznański, 2d – Kacper Winiarski.  Medale i pamiątki zdobyli: Kacper Winiarski  - II miejsce w pchnięciu piłką lekarską, Klaudia Hola – III miejsce w biegu na 30 m ppł, Dawid Poznański – III miejsce w skoku wzwyż.

Opiekunami podczas zawodów byli Irena Cypelt i Piotr Bajer.