MULTISPORT
Piątek, 20 Listopad 2015 10:11

We wtorek 17.11.2015 r. odbył  się w naszej szkole turniej szkół uczestniczących w programie aktywności sportowej dla uczniów klas 4 – 6 pod nazwą „ Multisport ”. Turniej przygotowali: I.Cypelt, A.Graczyk i P.Bajer.

W części oficjalnej z-ca prezydenta Bolesławca pan Kornel Filipowicz przekazał na ręce pani dyrektor Ireny Sikory – Kołodyńskiej sprzęt sportowy z życzeniami sportowych sukcesów oraz  rozwijania zainteresowań i pasji młodych ludzi.

Następnie uczniowie rywalizowali w konkurencjach sportowych i konkursach starając się zdobyć jak najwięcej punktów w klasyfikacji końcowej nie zapominając  jednocześnie o dobrej zabawie. Wszyscy bawili się znakomicie i tylko ze sportowego obowiązku odnotujemy, że pierwsze miejsce zajęła SP nr 4, drugie gospodarze imprezy SP 2 a trzecie SP 5.

Uczniów do startu w zawodach w ramach programu Multisport  oraz turniej przygotowali: I.Cypelt, A.Graczyk i P.Bajer.