Mecz
Niedziela, 06 Grudzień 2015 00:00

Dnia 02.12.2015r. odbyły się rozgrywki pomiędzy uczennicami naszej szkoły a szkołą w Iwinach. W skład naszej drużyny wchodziły Lucyna Jańczuk, Wiktoria Walęga, Agata Heryng, Sylwia Maczel, Nikola Gnitecka, oraz Maria Plizga. Trenerem naszego zespołu był Pan Adrian Graczyk. Do tego dnia dziewczyny przygotowywały się w czasie wielu wyczerpujących treningów. Z powodu tego, że dziewczyny naszej szkoły grały na wyjeździe, były bardzo zdenerwowane. Pierwszy set rozpoczęły bardzo niepewnie, nasze siatkarki popełniły kilka drobnych błędów. W miarę upływu czasu nasza drużyna uwierzyła w swoje siły i zaczęła przechylać szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dzięki temu wygrały w setach wynikiem 4:0. Mecz był bardzo emocjonujący. Już od jutra nasza drużyna rozpoczyna kolejne intensywne treningi do następnego ważnego  meczu w którym nasze dziewczyny podejmą zakon pijarów. Mecz odbędzie się w poniedziałek 07.12.2015r. w sali gimnastycznej naszej szkoły o godz. 17:30.