ANDRZEJKI
Niedziela, 06 Grudzień 2015 00:00

Dnia 30 listopada w naszym gimnazjum obchodziliśmy Andrzejki. Na długie przerwie każdy mógł wcielić się we wróżki i dać się sfotografować. Oczywiście nie mogło też zabraknąć rozmaitych wróżb, takich jak: kubeczki z symbolami, kolorowe kartki, serca i gwiazdy sukcesu. Dociekliwi uczniowie mogli kupić babeczki z wróżbą wykonane przez naszą zdolną młodzież.

Na naszych młodszych kolegów z klasy IV, V i VI czekały najrozmaitsze atrakcje: matematyczna wróżba, która mówiła o charakterze, sercu i powodzeniu w życiu. Jedną z wielu ciekawostek były również kubki z ukrytymi wróżbami i rzuty monetą.

Andrzejki zostały zorganizowane przez samorząd uczniowski oraz uczennice z klasy 2b i 3a pod opieką pań: Katarzyny Zięby i Ewy Kuczyńskiej.