Dobrze Za PROJEKTowani
Wtorek, 01 Marzec 2016 00:00

Dobrze Za PROJEKTowani - to my! : )

Dowód?

Poniżej.

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że biorąc udział w konkursie „Projekt z klasą”, Państwa szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła”.

To znak, że szkoła:

- podchodzi do edukacji sposób nowoczesny,

- jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,

- tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów,

- poprzez wspieranie pracy metodą projektu kształtuje umiejętności i postawy niezbędne do funkcjonowania w życiu społecznym (m.in. współpraca, planowanie, odpowiedzialność),

- jest atrakcyjna dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej.

Dodatkowo, dzięki aktywności Państwa szkoły możemy stworzyć jedyną w swoim rodzaju „Mapę Dobrze ZaPROJEKTowanej Edukacji”, która po każdej edycji konkursu pokazuje skalę zaangażowania w pracę metodą projektu w poszczególnych województwach.

Dziękujemy za wzięcie udziału w piątej edycji konkursu „Projekt z klasą”.

Życzymy Państwu wielu twórczych inicjatyw i uczniów otwartych na nowe wyzwania!

Małgorzata Jankowska

Konkurs „Projekt z klasą”