Kibicuję Fair Play
Poniedziałek, 28 Listopad 2016 00:00

Uczniowie klasy III c walczą o pieniądze na realizację swojego projektu - by im pomóc, wystarczy zagłosować. W ramach VII edycji konkursu "Projekt z klasą" uczniowie III c z Gimnazjum Samorządowego nr 3 im. Jana Pawła II w Bolesławcu, zgłosili swoją propozycję projektu - "Kibicuję Fair Play". Szczegółowy jego opis znajduje się na stronie: NOWEJ ERY - projekt z klasą

Komisja przyznająca środki na realizację zwycięskich propozycji będzie oceniać same projekty, ale również kampanię promocyjną i głosowanie on-line, które trwa od 1 grudnia - 15 grudnia 2016 r.

Jak czytamy w Regulaminie Konkursu: "W tej edycji konkursu nagrody łączą się! Jeśli grupa konkursowa zgłosi do konkursu projekt, który będzie się wyróżniał na tle innych i zdobędzie uznanie i Grant Komisji Konkursowej, a dodatkowo przeprowadzi skuteczną kampanię promocyjną i zdobędzie serca i Grant Internautów to otrzyma w sumie aż 7000 zł na realizację swojego projektu!"

Dlatego też prosimy o wsparcie tej inicjatywy - rozpowszechnianie i głosowanie na stronie projektu. Każdy głos jest bardzo cenny. Opiekun grupy konkursowej: mgr Patrycja Kasperek