Patron szkoły
Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
Poniedziałek, 23 Maj 2016 00:00

Już po raz ósmy  dzięki współpracy Diecezjalnego Centrum Edukacyjnego w Legnicy i Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu w naszej szkole, odbył się Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II.

W br.  wpisując się w przygotowania do XXXI Światowych  Dni Młodzieży  w Krakowie, organizatorzy konkursu podjęli decyzję by tematem przewodnim  stała się historia SDM.

Więcej…
 
Święto Majowe
Poniedziałek, 09 Maj 2016 00:00

 

 

Dnia 2 maja na bolesławieckim odbyły się obchody Święta Flagi RP.  W uroczystości uczestniczyły władze miasta, Poczty Sztandarowe instytucji państwowych i bolesławieckich szkół, Kompania Honorowa oraz Miejska Orkiestra Dęta „Bolesławiec” i Zespół Pieśni i Tańca „Mały Bolesławiec”. Ceremoniał podniesienia Flagi na maszt poprzedziło przemówienie Pana Wiceprezydenta Kornela Filipowicza.

Więcej…
 
DZIEŃ PAPIESKI
Poniedziałek, 19 Październik 2015 08:29

DZIEŃ PAPIESKI

 

 

Asysta Pocztu Sztandarowego GS nr 3 miała zaszczyt po raz kolejny uczestniczyć w obchodach Dnia Papieskiego, które odbyły się 11 października 2015 r. w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy. Tegoroczny Dzień Papieski przebiegał pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Z tej okazji odprawiona została Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Marka Mendyka.

Więcej…
 
70 lecie PCK
Poniedziałek, 11 Maj 2015 00:00


Dnia 7. maja 2015r. Poczet Sztandarowy MZS nr 3 uczestniczył w obchodach 70lecia Polskiego Czerwonego Krzyża na Dolnym Śląsku. Gala 70 lecia jako Spotkania Pokoleń odbyła się w bolesławieckim BOK MCC.

Więcej…
 
Uroczystości Majowe
Poniedziałek, 04 Maj 2015 00:00

Dnia 2. maja Poczty Sztandarowe MZS nr 3 wzięły udział w Święcie Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, którego obchody odbywają się tradycyjnie na bolesławieckim rynku. W uroczystości uczestniczyły władze miasta, Poczty Sztandarowe instytucji państwowych i bolesławieckich szkół, Kompania Honorowa oraz Miejska Orkiestra Dęta „Bolesławiec”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 595545

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

 Zapraszamy na nasz blog