Prezentacje
List do Św. Mikołaja
Piątek, 30 Listopad 2012 11:54

 

   Gimnazjum Samorządowe nr 3 przy Miejskim Zespole Szkół nr 3 w Bolesławcu zaprosiło uczniów bolesławieckich szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy list do Św. Mikołaja”,który polegał na napisaniu listu do św. Mikołaja.  
   Wszystkie listy zostały zebrane osobiście przez Św. Mikołaja, który odwiedził szkoły 30 listopada 2012 r. (piątek). Teraz Mikołaj ma dużo pracy, przystępuje do czytania, a listów ma ogromny worek.

Więcej…
 
Cantate Domino!
Poniedziałek, 01 Październik 2012 23:04

 

 

29 września Karolina Wilk i Karolina Grodzicka wzięły udział w IV Przeglądzie Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży Cantate Domino. Decyzją jury - w kategorii: soliści, młodzież - I miejsce zdobyła Karolina Grodzicka. Gratulujemy!

Relacja foto na wboleslawcu.pl

 

 

foto.wboleslawcu.pl

 
Wakacje w rytmie bluesa
Niedziela, 02 Wrzesień 2012 23:01

   

 XXII edycja Festiwalu Blues nad Bobrem to wydarzenie, które z pewnością pozostanie na długo w pamięci Marty Werens, Kacpra Przepiórskiego (tegorocznych absolwentów naszego gimnazjum) oraz Karoliny Grodzickiej - uczennicy klasy III e. Dziewczęta były bowiem uczestniczkami warsztatów (Karolina – w klasie Magdy Piskorczyk, Marta – p. Aleksandry Sozańskiej-Kut). Bolesławianie mogli posłuchać ich podczas mszy w oprawie bluesowej w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa na Osiedlu Kwiatowym, w której biorą udział warsztatowi cze oraz wykładowcy BnB. Karolina wystąpiła także w Koncercie Finałowym na dziedzińcu zamku w Kliczkowie. Kacper natomiast pracował jako wolontariusz, miał również możliwość dołączenia do warsztatowiczów podczas odbywających się wieczorami jam sessions. Praca ze wspaniałymi artystami, pasjonatami, możliwość uczenia się od najlepszych - taki sposób spędzania wakacji zapewnia niezapomniane wrażenia... 

 

  

 
G R A T U L A C J E
Środa, 28 Marzec 2012 11:17
Gratulacje dla nauczyciela i Marty Werens, która została LAUREATEM etapu rejonowego konkursu „Poezja śpiewana” oraz zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.
 
Festiwal nauki 2012
Środa, 21 Marzec 2012 10:48
Pierwszy dzień wiosny to niekoniecznie wagary, można inaczej, w naszej szkole zakończył się właśnie Festiwal Nauki.  W tym roku hasłem przewodnim jest wielkie wydarzenie sportowe jakim będą Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.  Znakomite przedstawienie przygotował zespół uzdolnionych muzycznie i nie tylko pod kierunkiem Pani Aleksandry Sozańskiej-Kut i Pani Moniki Kalinowskiej. Dekoracje wykonała Pani Beata Chmielik i Pan Marek Haniszewski.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Realizujemy projekt

 

Szukaj

Odsłon : 676789

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

 Zapraszamy na nasz blog