Dziewczynka z zapałakami
Poniedziałek, 19 Maj 2014 19:17

W dniach 17, 18 i 19 maja 2014 roku odbyła się, ostatnia już w tym roku szkolnym, zbiórka pieniędzy w markecie Intermarche na cele charytatywne zorganizowana przy współpracy z  Fundacją „Dziewczynka z zapałkami”. W akcji wzięli udział wolontariusze z klas I, II i III gimnazjum. Opiekunami uczniów były panie: Bogusława Ogrodnik, Katarzyna Szymczykowska i Marzanna Janczak. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Poniedziałek, 27 Maj 2013 07:23

24 maja 2013 roku grupa uczniów naszego gimnazjum otrzymała zaświadczenia o wolontariacie
w ramach współpracy z Fundacją „Dziewczynka z zapałkami”. Gratulujemy wolontariuszom i opiekunom.

Wtorek, 19 Marzec 2013 09:00

W dniach 15, 16 i  17 marca 2013 roku odbyła się kolejna zbiórka pieniędzy w markecie Intermarche na cele charytatywne zorganizowana przy współpracy z Fundacją „Dziewczynka z zapałkami”. W akcji wzięli udział wolontariusze z klas I, II i III gimnazjum. Opiekunami uczniów były panie: Bogusława Ogrodnik, Katarzyna Szymczykowska i Marzanna Janczak. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Współpraca z Fundacją „Dziewczynka z Zapałkami
Wtorek, 11 Grudzień 2012 09:04

W dniach 7, 8, 9 grudnia 2012 roku grupa 31 wolontariuszy naszego gimnazjum z klas I c, II a, II c, III a, III b, III c, III e, III f uczestniczyła w zbiórce pieniędzy na cele charytatywne w  Intermarche w Bolesławcu. Akcja odbyła się we współpracy z Fundacją „Dziewczynka z  Zapałkami”.